ДАНІ ЩОДО СИТУАЦІЇ З COVID-19 НА ТЕРИТОРІЇ СВЕСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

За данними директора КНП "Свеський центр первиної медико-санітарної допомоги" О. В. Сенченко станом на 19.01.2022 року  у мешканців Свеської ОТГ, які звернулись за медичною допомогою в КНП "Свеський центр первиної медико-санітарної допомоги діагностовано -10 нових випадків  ГРЗ (одужало -0), захворіло на Covid 19 – 3 нових випадків (одужало -1), активних випадків захворювань на коронавірусну хворобу 18.

Ліки за програмою єПідтримка можна буде придбати з 24 січня

Кабмін ухвалив постанову, яка розширює дію програми єПідтримка на лікарські засоби. Так, з 24 січня українці, старші 60 років, зможуть витратити 1000 грн, отримані у межах програми єПідтримка за вакцинацію від COVID-19, на придбання ліків в аптеках.

З СІЧНЯ 2022 РОКУ В УКРАЇНІ ЗАБОРОНЕНА ДИСТРИМІНАЦІЙНА РЕКЛАМА ЗА ОЗНАКОЮ СТАТТІ

Дискримінаційна реклама — це реклама, яка вміщує чи використовує твердження та/або зображення, які є дискримінаційними за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, віку, інвалідності, етнічного та соціального походження, громадянства, сімейного та майнового стану, місця проживання, мовними або іншими ознаками щодо особи та/або групи осіб, а також такі, що дискредитують товари інших осіб.

ДАНІ ЩОДО СИТУАЦІЇ З COVID-19 НА ТЕРИТОРІЇ СВЕСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

За данними директора КНП "Свеський центр первиної медико-санітарної допомоги" О. В. Сенченко станом на 18.01.2022 року  у мешканців Свеської ОТГ, які звернулись за медичною допомогою в КНП "Свеський центр первиної медико-санітарної допомоги діагностовано -6 нових випадків  ГРЗ (одужало -0), захворіло на Covid 19 – 3 нових випадків (одужало -0), активних випадків захворювань на коронавірусну хворобу 16.

До уваги внутрішньо переміщених осіб щодо припинення автоматичного продовження терміну дії платіжних карток Акціонерного товариства «Державний ощадний банк України»

Згідно заяви АТ «Державний ощадний банк України», надається остання можливість (до 01 квітня 2022 року) використання платіжних карток внутрішньо переміщених осіб (далі - ВПО), термін дії яких закінчився під час карантину (до 31.03.2021 року).