День Героїв Небесної Сотні

День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.  На шляху до незалежності український народ завжди приносив у жертву своїх найкращих синів і дочок. У цьому довгому списку є і Герої Небесної Сотні. Саме вони зуміли рішуче стати до боротьби зі злом, заплативши надвисоку ціну – власне життя.

ДАНІ ЩОДО СИТУАЦІЇ З COVID-19 НА ТЕРИТОРІЇ СВЕСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

За данними директора КНП "Свеський центр первиної медико-санітарної допомоги" О. В. Сенченко станом на 17.02.2022 року  у мешканців Свеської ОТГ, які звернулись за медичною допомогою в КНП "Свеський центр первиної медико-санітарної допомоги діагностовано -5 нових випадків  ГРЗ (одужало - 10), захворіло на Covid 19 – 9 нових випадків (одужало -2), активних випадків захворювань на коронавірусну хворобу 64.

ДАНІ ЩОДО СИТУАЦІЇ З COVID-19 НА ТЕРИТОРІЇ СВЕСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

За данними директора КНП "Свеський центр первиної медико-санітарної допомоги" О. В. Сенченко станом на 15.02.2022 року  у мешканців Свеської ОТГ, які звернулись за медичною допомогою в КНП "Свеський центр первиної медико-санітарної допомоги діагностовано -4 нових випадків  ГРЗ (одужало - 11), захворіло на Covid 19 – 20 нових випадків (одужало -6), активних випадків захворювань на коронавірусну хворобу 61.

Афганістан – вічний біль і вічна пам’ять

Афганська війна залишила кривавий слід як в історії країни, так і нашого краю зокрема. У цей день традиційно воїни-афганці вшановують пам'ять загиблих бойових побратимів похованих на території Свеської громади.

ЗАМІНА ЛАМП ВУЛИЧНОГО ОСВІТЛЕННЯ

14 лютого 2022 року було проведено заміну ламп вуличного освітлення  в с. Княжичі по вул. П. Сагайдачного, вул. Зарічна, вул. 40 років Перемоги та в с. Микитівка по вул. Центральна, вул. Висоцького, вул. Сонячна, вул. Вишнева.