Робоча зустріч селищного голови з представниками ТОВ "Інститут Шосткапроект"

Сьогодні, 14 лютого з робочим візитом до Свеської громади завітали представники ТОВ «Інститут Шосткапрект». Разом із селищним головою Сергієм КИРКАЧЕМ та першим заступником Романом ЛУКАШЕМ було обговорено питання реалізації у поточному році проекту: «Капітальний ремонт харчоблоку Свеської спеціалізованої школи №2 «ліцей» Свеської селищної ради Шосткинського району Сумської області».

ДАНІ ЩОДО СИТУАЦІЇ З COVID-19 НА ТЕРИТОРІЇ СВЕСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

За данними директора КНП "Свеський центр первиної медико-санітарної допомоги" О. В. Сенченко станом на 11.02.2022 року  у мешканців Свеської ОТГ, які звернулись за медичною допомогою в КНП "Свеський центр первиної медико-санітарної допомоги діагностовано -9 нових випадків  ГРЗ (одужало - 11), захворіло на Covid 19 – 2 нових випадків (одужало -18), активних випадків захворювань на коронавірусну хворобу 34.

НОВА ХВИЛЯ ПАНДЕМІЇ: МОЗ ТА UKLON ЗАОХОЧУЮТЬ ДО ВАКЦИНАЦІЇ ВІД COVID-19 ПРОМОКОДАМИ НА ПОЇЗДКИ

Захворюваність на COVID-19 в Україні знову зростає, тому  сервіс виклику таксі Uklon та Міністерство охорони здоров’я вирішили відновити спільну ініціативу та продовжити її до 31 березня 2022 року. Усім, хто зробить перше, друге чи бустерне щеплення антиковідною вакциною, Uklon даруватиме -50% на одну поїздку

ДАНІ ЩОДО СИТУАЦІЇ З COVID-19 НА ТЕРИТОРІЇ СВЕСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

За данними директора КНП "Свеський центр первиної медико-санітарної допомоги" О. В. Сенченко станом на 10.02.2022 року  у мешканців Свеської ОТГ, які звернулись за медичною допомогою в КНП "Свеський центр первиної медико-санітарної допомоги діагностовано -4 нових випадків  ГРЗ (одужало - 4), захворіло на Covid 19 – 0 нових випадків (одужало -4), активних випадків захворювань на коронавірусну хворобу 50.