ДАНІ ЩОДО СИТУАЦІЇ З COVID-19 НА ТЕРИТОРІЇ СВЕСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

За данними директора КНП "Свеський центр первиної медико-санітарної допомоги" О. В. Сенченко станом на 09.02.2022 року  у мешканців Свеської ОТГ, які звернулись за медичною допомогою в КНП "Свеський центр первиної медико-санітарної допомоги діагностовано -5 нових випадків  ГРЗ (одужало - 11), захворіло на Covid 19 – 8 нових випадків (одужало -8), активних випадків захворювань на коронавірусну хворобу 54.

ПРОТЯГОМ 2021 РОКУ ПРАЦІВНИКИ СУМЩИНИ 14,2 ТИСЯЧІ ДНІВ ПРОВЕЛИ НА ОПЛАЧУВАНІЙ ФОНДОМ САМОІЗОЛЯЦІЇ ВІД COVID-19

Аби зупинити поширення COVID-19 Фонд соціального страхування України оплачує українцям період самоізоляції після контакту з хворим на коронавірусну хворобу. Така допомога від Фонду фінансується у розмірі 50% середнього доходу та 100% – для медичних працівників.

ДАНІ ЩОДО СИТУАЦІЇ З COVID-19 НА ТЕРИТОРІЇ СВЕСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

За данними директора КНП "Свеський центр первиної медико-санітарної допомоги" О. В. Сенченко станом на 08.02.2022 року  у мешканців Свеської ОТГ, які звернулись за медичною допомогою в КНП "Свеський центр первиної медико-санітарної допомоги діагностовано -8 нових випадків  ГРЗ (одужало -6), захворіло на Covid 19 – 5 нових випадків (одужало -14), активних випадків захворювань на коронавірусну хворобу 54.

ВАКНИНУВАТИСЯ ПРОТИ COVID-19 ПОТРІБНО УСІМ, А ОСОБЛИВО ЛІТНІМ ЛЮДЯМ

Хвилюєтесь щодо вакцинації після операції на серце? Вагаєтесь, чи потрібно вакцинуватися, якщо перехворіли на COVID-19 і маєте високий рівень антитіл? Не знаєте, чи варто вакцинуватися при цукровому діабеті?