Програма розширення можливостей жіночого підприємництва знову відкрита для реєстрації! 100 нових бізнес-ідей та 60 існуючих бізнесів будуть відібрані до участі в навчальній програмі, де вони навчаться, як розпочати бізнес та розробити стабільні мікро-підприємства, стійкі до кризи. Як мінімум 31 жінка чи бізнес-команди, очолювані жінками, які будуть відібрані журі, отримають підтримку, еквівалентну сумі від 20 000 грн до 150 000 грн разом з наставницькою підтримкою протягом шести місяців.

Зі святом останнього дзвоника!

Сьогодні — останній день навчального року у школах нашої громади. Я вітаю школярів Свеської громади з закінченням навчального року, щиро дякую вчителям і батькам за ті неймовірні зусилля, які довелося докласти для організації навчального процесу в цьому році.