Сьогодні — останній день навчального року у школах нашої громади. Я вітаю школярів Свеської громади з закінченням навчального року, щиро дякую вчителям і батькам за ті неймовірні зусилля, які довелося докласти для організації навчального процесу в цьому році.

Окремо я хочу привітати випускників. Для вас сьогодні один із найважливіших днів у житті і, звісно, він мав бути іншим. Ви – майбутнє нашої держави. Бережіть себе, виховуйте в собі людину, ставайте професіоналами, аби Україна мала щасливе майбутнє, а ви жили у вільній та багатій країні.

Щасливої життєвої дороги! Хай вам щастить, наші любі діти!

З повагою,

селищний голова