З 16.05.2022 року у Свеській територіальній громаді розпочалася видача індивідуальних продуктових наборів від держави.

Видача відбувається відповідно до Урядової постанови від 20 березня 2022 року № 328 «Деякі питання забезпечення населення продовольчими товарами тривалого зберігання та санітарно-гігієнічними товарами в умовах воєнного стану» та розпорядження голови Сумської обласної військової адміністрації від 19 квітня 2022 року № 125-ОД.

Ці продуктові набори видаються населенню разово для формування місячного запасу з подальшим використанням у період особливого стану. Хоча, звісно, ніхто не забороняє використовувати ці продукти на власний розсуд.

На першому етапі, станом на 25.05.2022 року допомогу отримали 920  громадян віком від 70 до 85+ років.

Звертаємо увагу, що видача проводиться тільки на підставі ОРИГІНАЛІВ документів:

- паспорта;

- реєстраційного номеру облікової картки платника податків (коду).

Якщо особа має декілька статусів, то продовольчий набір буде надано лише по одному із них.

Якщо особа не має можливості самостійно підійти за набором, за неї це може зробити інша людина, наприклад, родич або сусід, але він повинен мати як оригінали документів людини, за яку отримує, так і власний паспорт.

Закликаємо громадян не створювати черги та ажіотаж. Про видачу наборів решті громадян буде повідомлено пізніше.

Дякуємо за підтримку Сумську обласну військову адміністрацію  та Шосткинську районну військову адміністрацію.