День вишиванки в смт Свеса

Дата: 18.05.2018 15:25

Українська вишиванка яскраво відображає особливу національну традицію нашого народу. День вишиванки в Україні у 2018 році відзначалось 17 травня. У цей день прийнято одягати вишиванку на роботу, навчання або просто на прогулянку. Поки що це народне свято не офіційне і відносно нове, воно покликане популяризувати українську культуру і традиції, закликати к сприянню єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу. Не можу точно сказати у якій організації селища вперше започаткували традицію одягати вишиванку на роботу, але Свеське лісове господарство вже другий рік розцвітає вишиваними візерунками одягу своїх співробітників. Підтримали цю традицію у 2018 році і працівники Свеської селищної ради.

В Свеських загальноосвітніх школах пройшли святкові заходи. Не залишилися осторонь народного свята і вихованці ДНЗ "Берізка" На центральній площі у парковій зоні селища вони спільно з комунальним закладом "Палац культури зі спортивною залою та бібліотекою" провели флешмоб в українських вишиванках. Танець вихователів підтримали діти. Кружляли у вирії танцю і вихователі, і діти, і вишиванки. Після флешмобу звучали пісні про рідну Україну та українські вишиванки.