ОБГОВОРЕНО ПИТАННЯ РЕОРГАНІЗАЦІЇ СІЛЬСЬКИХ РАД

Дата: 17.12.2020 17:43

17 грудня 2020 року, у рамках візиту до с. Микитівка, с. Княжичі та с. Марчихина Буда, Свеський селищний голова Сергій КИРКАЧ разом з першим заступником селищного голови Романом ЛУКАШЕМ відвідав колективи Микитівської, Княжицької та Марчихинобудської сільських рад.

У ході зустрічі з працівниками обговорено питання щодо реорганізації?Княжицької, Микитівської та Марчихинобудської сільських рад шляхом приєднання до Свеської селищної ради, а також подальшу організацію роботи після створення старостинських округів.

Під час розмови з колективом в с. Марчихина Буда, Сергій Михайлович повідомив присутнім, що на посаду старости сіл: Марчихина Буда, Дем’янівка, Ломленка, Родіонівка та Руденка буде пропонувати кандидата на посаду, якого буде підтримувати більша кількість населення вказаних сіл.