16 грудня 2020 року під головуванням Свеського селищного голови Сергія КИРКАЧА відбулася позачергова сесія Свеської селищної ради восьмого скликання.

Депутатами селищної ради розглянуто низку питань, серед яких: затвердження Регламенту Свеської селищної ради восьмого скликання; затвердження старости сіл: Орлівка, Ржане, Шевченкове; затвердження старости сіл: Княжичі, Веселий Гай, Гирине, Орлів Яр, Степанівка; затвердження старости сіл: Микитівка, Зелена Діброва, Зорине; затвердження Положення про старосту; затвердження старости сіл: Марчихина Буда, Дем’янівка, Ломленка, Родіонівка, Руденка; початок реорганізації Княжицької, Марчихинобудської, Микитівської та Орлівської сільських рад шляхом приєднання до Свеської селищної ради тощо.

За пропозицією селищного голови, на посаду старости сіл: Орлівка, Ржане, Шевченкове депутати затвердили Володимира ГОНЧАРОВА, старости сіл: Микитівка, Зелена Діброва, Зорине – Олену ІГНАЩЕНКО, які до моменту проведення установчої сесії Свеської селищної ради були на посадах сільських голів.

Старостою сіл: Княжичі, Веселий Гай, Гирине, Орлів Яр, Степанівка затверджено Катерину ШКОНДИК, яка досі була директором КП «КНЯЖИЦЬКЕ».

Кандидатуру Світлани НЕЩЕРЕТ на посаду старости сіл: Марчихина Буда, Дем’янівка, Ломленка, Родіонівка, Руденка депутатами не підтримано.