День пам'яті та надії

Дата: 10.05.2018 16:43

З нагоди 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в приміщенні Палацу культури 08.05.2018 року проведена літературно-музична композиція "День пам'яті та надії". З чотирьох свесян, живих солдатів Другої світової, до зали Палацу змогли прийти двоє – Олександр Павлович Лямін, голова селищної спілки ветеранів, та Степан Петрович Нечипоренко.

О.П.Лямін привітав всіх присутніх зі святом, а С.П.Нечипоренко прочитав зі сцени вірш про буремні воєнні роки.

Привітав ветеранів і депутат обласної ради К.Товстуха, вручив їм подарункові набори. Від ПрАт "Свеський насосний завод" були вручені грошові подарунки.

Виступи юних учасників художньої самодіяльності та видеослайди створили незабутню атмосферу єдності нині живих з воєнним поколінням, надію на те, що війна ніколи не прийде в наш дім.

Наприкінці заходу присутні вшанували загиблих у Другій світовій війні хвилиною мовчання.

Після концерту всі мали змогу подивитися художній фільм «У бій ідуть одні старики».