ПРОВЕДЕНО ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТEТУ

Дата: 26.02.2021 16:43

Під головуванням  Свeського  сeлищного  голови  Сeргія КИРКАЧА 25 лютого 2021 року проведено засідання виконавчого комітeту сeлищної ради.

Під час засідання членами виконкому розглянуто 19 важливих питань серед яких: внесення змін до рішення виконавчого комітету Свеської селищної ради від 26.01.2021 року №2 пр. 2 «Про розподіл обов’язків між членами виконавчого комітету Свеської селищної ради»; надання дозволу на видалення зелених насаджень на території смт Свеса; затвердження режиму роботи КЗ «Палац культури зі спортивною залою та бібліотекою» на 2021 рік;  погодження коригування тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення для населення, бюджетних організацій та інших споживачів, які надає ПрАТ «Свеський насосний завод»; зняття з квартирного обліку; затвердження висновків органу опіки та піклування; розгляд програми розвитку освіти Свеської селищної ради на 2021-2022 роки; цільову програму «Безпечне та якісне харчування в закладах освіти Свеської селищної ради Сумської області на 2021 рік»; створення комісії з житлових питань, затвердження її складу та Положення про комісію з житлових питань при виконавчому комітеті  Свеської селищної ради; надання одноразової матеріальної допомоги на лікування в зв’язку з онкологічними захворюваннями; виплату щомісячної стипендії особам, яким виповнилось 90 і більше років; надання одноразової матеріальної допомоги на лікування в зв’язку з тяжкою або тривалою хворобою; надання грошової компенсації вартості проїзду інваліду І группи, який потребує гемодіалізу;погодження коригування тарифів на послуги з водопостачання для населення, бюджетних організацій та інших споживачів, які надає ФОП Сахошко Віталій Володимирович.