ПРОВЕДЕНО ЗАСІДАННЯ МІСЦЕВОЇ КОМІСІЇ ТЕБ ТА НС

Дата: 27.02.2021 16:26

26 лютого 2021 року під головуванням першого заступника селищного голови Романа ЛУКАША відбулося чергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, під час якої членами комісії розглянуті питання про: затвердження Плану роботи місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на 2021 рік; затвердження Паспорту ризику виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на території Свеської селищної ради на 2021 рік; епідемічну ситуацію щодо гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території Свеської селищної ради.

Особливе занепокоєння членів комісії викликала значна кількість активних випадків захворювання на COVID-19. Так за інформацією Ямпільського районного лабораторного відділення Шосткинського міськрайонного відділу ДУ „Сумський обласний лабораторний центр міністерства охорони здоров'я України", станом на 08.00 год. 25.02.2021 року на території Свеської селищної територіальної громади зареєстровано 62 такі випадки.

Згідно рішення комісії, з метою локалізації, ліквідації та попередження подальшого розповсюдження захворювання гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, Свеській селищній раді доручено провести роз’яснювальну роботу щодо дотримання встановлених протиепідемічних обмежень та забезпечити продовження діяльності постійно діючої мобільної групи для моніторингу дотримання суб'єктами господарювання встановлених вимог до функціонування в умовах адаптованого карантину.

Шановні громадяни! Пам'ятайте: якщо у вас з’явилися симптоми респіраторно-вірусного захворювання, одразу потрібно звернутися до свого сімейного лікаря для отримання рекомендацій.