ПРОВЕДЕНО ЗАСІДАННЯ ТЕБ ТА НС

Дата: 05.03.2021 10:55

Cьогодні, 05 березня 2021 року, під час позачергового засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Свеської селищної ради розгядалося питання погіршення епідемічної ситуації на території Свеської селищної ради.

Голова комісії Роман ЛУКАШ проінформував присутніх, що станом на 04.03.2021 року на території Свеської селищної територіальної громади виявлено 98 випадків захворюваності на COVID-19, 86 яких в смт Свеса.

З метою запобігання поширення захворювання гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території Свеської селищної територіальної громади, комісією прийнято рішення щодо посилення карантинних та протиепідемічних заходів:

- з 09 березня по 12 березня 2021 року учням ДПТНЗ «Свеський професійний аграрний ліцей», учням 5-11 класів Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 та Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 «ліцей» перейти на дистанційну форму навчання;

- з 06 березня по 12 березня 2021 року заборонити проведення культурно-масових заходів та гурткових занять в закладах освіти та культури.

Шановні громадяни! Будьте свідомими, дотримуйтесь встановлених протиепідемічних обмежень та правил гігієни.

Пам'ятайте: якщо у вас з’явилися симптоми респіраторно-вірусного захворювання, одразу потрібно звернутися до свого сімейного лікаря для отримання рекомендацій.