Проведено обстеження умов проживання дітей

Дата: 16.03.2021 16:35

16 березня 2021 року начальником служби у справах дітей Свеської селищної ради Галиною Подою, разом з ДОП ВПД №1 (с.Ямпіль) Шосткинського району Сумської області старшим лейтинантом поліції           Іваном Шульгою за підтримки ВПС «Свеса» відвідано багатодітну родину, яка перебуває у складних життєвих обставинах і потребує термінової допомоги     та передано продуктовий набір.

На минулому тижні  комісією у складі начальника служби у справах дітей Свеської селищної ради Галини Поди, інспектора ювенальної превенції відділу превенції Шосткинського  РУП ГУНП в Сумській області Світлани Білоблоцької, ДОП ВПД №1 (с.Ямпіль) Шосткинського району Сумської області старшого лейтинанта поліції Івана Шульги, старости сіл: Микитівка, Зорине, Зелена Діброва Олени Ігнащенко та старости сіл: Княжичі, Веселий Гай,  Гирине, Орлів Яр, Степанівка Катерини Шкондик  проведено обстеження умов проживання дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах та дітей, які залишились без батьківського піклування, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, проведено профбесіду щодо належного виконання батьківських обов'язків та надано роз’яснення про відповідальність батьків в разі неналежного виконання батьківських обов’язків.