Проведено обстеження умов проживання дітей

Дата: 18.03.2021 16:37

18 березня 2021 року комісією у складі начальника служби у справах дітей Свеської селищної ради Галини Поди, інспектора ювенальної превенції відділу превенції Шосткинського РУП ГУНП в Сумській області Світлани Білоблоцької, ДОП ВПД №1 (с.Ямпіль) Шосткинського району Сумської області старшого лейтинанта поліції Івана Шульги, соціального педагога Свеської спеціалізованої школи I-III ступенів №2 «ліцей» Самофал Надії Миколаївни проведено обстеження умов проживання дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, з батьками проведено профілактичні бесіди з питань належного виконання ними батьківських обов'язків. Одного з батьків за виявленим фактом неналежного виконання батьківських обов'язків притягнено до адміністративної відповідальності згідно зі статтею 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення.