Обстеження умов проживання дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах

Дата: 23.03.2021 16:24

З метою забезпечення захисту прав дітей на освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток 23 березня 2021 року комісією у складі начальника служби у справах дітей Свеської селищної ради Галини Поди, соціального педагога Свеської спеціалізованої школи I-III ступенів №1 Лайко Ірини Павлівни, практичного психолога Свеської спеціалізованої школи I-III ступенів №1  Бобровицької Любов Вікторівни проведено обстеження умов проживання дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах та знаходяться на обліку в службі у справах дітей Свеської селищної ради.

В ході перевірки з батьками проведено профілактичні бесіди з питань належного виконання ними батьківських обов'язків та попереджено про відповідальність у разі неналежного виконання ними батьківських обов'язків.