17 квітня - День працівників пожежної охорони!

Дата: 16.04.2021 09:36

Шановні працівники пожежної охорони!

Свеська селищна рада вітає Вас із професійним святом – Днем працівників пожежної охорони!

101 — номер, знайомий нам з дитинства. Кожен знає, якщо набрати його у випадку пожежі, допомога не змусить себе чекати. Ці сміливі і безстрашні, мужні і відважні фахівці знають, як здолати стихію і зберегти життя людей.

У своє професійне свято прийміть найщиріші та сердечні вітання. Нехай Ваші відважні серця завжди горять яскравіше вогню, а душу щодня зігрівають теплі і світлі посмішки Ваших коханих та близьких.

Професія пожежника найнебезпечніша, яку обирають тільки справжні чоловіки і професіонали. Тому бажаємо Вам удачі, мужності, витримки і сили в нелегкій щоденній службі. Ви — справжні герої наших днів і ми пишаємося Вами. Прийміть нашу душевну вдячність за збереження тисячі життів. Міцного Вам здоров’я, благополуччя в житті та подальших успіхів у Вашій роботі!

Щастя й добра Вам і Вашим рідним!