Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 28.04.2021 13:18

Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

27 квітня 2021 року під головуванням голови Свеської селищної ради Сергія Киркача відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Свеської селищної ради.

У ході засідання членами комісії були розглянуті питання щодо неналежного виконання батьками батьківських обов’язків стосовно своїх дітей, про результати проведеної роботи батьками  з подолання причин, які призвели до неналежного виконання батьківських обов'язків.

За результатами засідання комісії було вирішено надати батькам  місячний термін для усунення причин, які призвели до неналежного виконання ними батьківських обов'язків, попередити батьків, у разі систематичного невиконання  батьківських обов'язків, про постановку їхніх дітей на облік до служби у справах дітей Свеської селищної ради. Також членами комісії були розглянуті та затверджені індивідуальні плани соціального захисту дітей, позбавлених батьківського піклування.