Забезпечення найкращих інтересів дитини

З метою забезпечення найкращих інтересів дітей,  захисту  їх  прав

26 травня 2021 року  під головуванням першого заступника голови Свеської селищної ради Романа Лукаша  відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Свеської селищної ради.

У ході засідання членами комісії були розглянуті питання щодо неналежного виконання батьками батьківських обов’язків стосовно своїх дітей, розглянуті та затверджені індивідуальні плани соціального захисту  та плани забезпечення у розвитку і вихованні дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Заслухано батьків, членів комісії та запрошених, які брали активну участь у обговоренні, висловлюючи власну думку та вносили свої пропозиції до відповідних рішень.

За результатами засідання комісії, з метою забезпечення найкращих інтересів дітей, недопущення порушення їх прав, було вирішено надати батькам  місячний термін для усунення причин, які призвели до неналежного виконання ними батьківських обов'язків, запропоновано  на період подолання  батьками складних життєвих обставин, влаштувати дітей, тимчасово, до обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та попереджено, що у разі систематичного неналежного виконання ними батьківських обов?язків вони будуть позбавлені батьківських прав по відношенню до своїх малолітніх дітей.