Вітали з Днем захисту дітей

Дата: 01.06.2021 10:39

Вітали  з Днем захисту дітей

З нагоди Дня захисту дітей Свеським селищним головою  Сергієм Киркачем , за участю начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Наталії Тимошенко та начальника служби у справах дітей Галини Поди поздоровлено опікунів та дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, які перебувають під опікою. Щирі слова вдячності та привітання лунали на адресу людей, які своїми добрими серцями подарували щасливе дитинство, створили сімейний затишок для дітей, які залишилися без батьківської турботи. Подякою голови Свеської селищної ради Сергія Киркача відзначено   опікунів, піклувальників та вручено солодкі подарунки дітям сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, які проживають на території Свеської територіальної громади.