Питання охорони дитинства в пріоритеті

Дата: 18.06.2021 10:06

Питання охорони дитинства в пріоритеті

17 червня  2021 року під головуванням голови Свеської селищної ради          Сергія Киркача відбулось засідання комісії з питань  захисту прав дитини виконавчого комітету Свеської селищної ради.

У ході засідання членами комісії були розглянуті питання щодо стану виконання батьками  батьківських обов’язків.

За результатами засідання комісії, з метою забезпечення найкращих інтересів дітей, було вирішено взяти двох дітей на облік до служби у справах дітей Свеської селищної ради, як таких, що опинилися в складних життєвих обставинах, надати батькам  місячний термін для  подолання обставин, які призвели до неналежного виконання батьківських обов'язків та направити трьох дітей  для проходження соціально-психологічної реабілітації в обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей м.Шостка.