Дотримання прав та інтересів дітей на постійному контролі

Дата: 24.06.2021 16:54

Дотримання прав та інтересів дітей на постійному контролі

24 червня 2021 року комісією у складі начальника служби у справах дітей Свеської селищної ради Галини Поди, ДОП ВПД №1 (с.Ямпіль) Шосткинського району Сумської області капітана  поліції Максима Шкатули, соціального педагога Свеської спеціалізованої школи I-III ступенів №2 «ліцей» Надії Самофал, соціального педагога Свеської спеціалізованої школи I-III ступенів №1  Ірини Лайко, з метою контролю за дотриманням прав та інтересів дітей  проведено обстеження умов проживання дітей, які перебувають на обліку служби у справах дітей Свеської селищної ради, як такі, що опинилися у складних життєвих обставинах. В ході перевірки  проведено профілактичну бесіду щодо належного виконання батьківських обов'язків та надано роз’яснення про відповідальність батьків в разі неналежного виконання ними батьківських обов’язків.