Захист житлових прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа

Дата: 09.07.2021 17:20

09 липня 2021 року під головуванням голови Свеської селищної ради          Сергія Киркача відбулось засідання місцевої комісії з формування пропозицій щодо потреби у 2021 році в субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно- ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

В ході засідання членами комісії розглядались питання щодо визначення напряму спрямування субвенції з державного бюджету та затвердження списків дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа, які перебувають на квартирному обліку в Свеській громаді, для надання пропозицій до регіональної комісії  щодо потреби в субвенції з державного бюджету у 2021 році.

За результатами засідання комісії вирішили  затвердити та направити відповідні пропозиції до Сумської обласної державної адміністрації для подальшого розгляду їх регіональною комісією.