Захист найкращих інтересів дитини

Дата: 27.07.2021 08:18

Захист найкращих інтересів дитини

23 липня  2021 року під головуванням першого заступника  Свеського селищного голови Романа Лукаша відбулось засідання комісії з питань  захисту прав дитини виконавчого комітету Свеської селищної ради.

У ході засідання членами комісії були розглянуті питання щодо надання дозволу на підписання правочину від імені малолітньої дитини її законним представником та затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які перебувають на обліку служби у справах дітей Свеської селищної ради.

За результатами засідання комісії, з метою забезпечення якнайкращих інтересів дітей, було вирішено за доцільне надати дозвіл на підписання правочину від імені малолітньої дитини та затвердити індивідуальні плани соціального захисту дітей, які перебувають на обліку служби у справах дітей Свеської селищної ради для проведення подальшої роботи з дітьми.