Проведено профілактичні рейди

Дата: 30.07.2021 16:48

Проведено профілактичні рейди

27 та 30 липня 2021 року начальником служби у справах дітей Свеської селищної ради Галиною Подою, разом з ДОП ВПД №1 (с.Ямпіль) Шосткинського району Сумської області старшим лейтинантом поліції           Іваном Шульгою, з метою недопущення бездоглядності та безпритульності дітей, захисту  їх прав та законних інтересів проведено профілактичні рейди «Діти вулиці».

В ході рейдів перевірено умови проживання 9 дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах через неналежне виконання батьками батьківських обов?язків. З батьками проведено профілактичні бесіди та попереджено про відповідальність за ухилення від виконання батьківських обов?язків.