Контроль за дотриманням прав дітей

Дата: 04.08.2021 10:33

Контроль за дотриманням прав дітей

З метою здійснення контролю за дотриманням прав, свобод і законних інтересів дітей, недопущення їх безпритульності та бездоглядності                            03.08.2021 року начальником служби у справах дітей Свеської селищної ради Галиною Подою, інспектором ювенальної превенції відділу превенції Шосткинського  РУП ГУНП в Сумській області Оленою Фараоновою, депутатом Свеської селищної ради Іриною Деркач проведено профілактичний рейд «Діти вулиці» в селі Марчихина Буда.

В ході рейду перевірено умови проживання дітей, які перебувають на обліку служби у справах дітей, як такі, що опинились  в складних життєвих обставинах через неналежне виконання батьками батьківських обов?язків, а також перевірено стан виконання рішення комісії з питань захисту прав дитини з усунення обставин, які призвели до неналежного виконання батьківських обов?язків батьками, діти яких  перебувають у центрі соціально-психологічної реабілітації дітей.

З батьками проведено профілактичні бесіди, вказано на недоліки, які потрібно усунути та попереджено про відповідальність за ухилення від виконання батьківських обов?язків та про можливість позбавлення батьківських прав.