Скільки не минуло б років з Дня Перемоги, ми ніколи не забудемо, якою ціною вона дісталася нашій Батьківщині і схиляємо голови перед священною пам'яттю загиблих.

    Ранок 9 травня в Свеській громаді розпочався із покладання квітів до меморіалу загиблим воїнам. Щоб вшанувати пам'ять тих, хто ціною власного життя виборював мир і незалежність. До співробітників Свеської селищної ради приєдналися представники таких організацій: Свеський професійний ліцей, Свеське лісове господарство, Свеський психоневрологічний інтернат, Свеська школа №1, Свеська школа №2 «ліцей», Свеська лікарня, Відділ прикордонної служби Свеса та ін..Багато небайдужих мешканців нашого селища прийшли покласти квіти до меморіалу.

    В день 76-ї річниці Великої Перемоги, з благословіння архієпископа Романа, була звершена панахида за загиблими вождями і воїнами за віру і Батьківщину.

     Привітання з нагоди Дня пам’яті та примирення, Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні приймали наші шановні ветерани: Степан Петрович, Федор Іванович та Віктор Григорович. Низький уклін і слава визволителям, котрі зі зброєю в руках захистили свободу і незалежність нашої країни, і трудівникам тилу, які самовіддано працювали задля Перемоги.

    9 травня у селах нашої громади також пройшли заходи з вшанування пам’яті воїнів, загиблих у роки Другої Світової війни.

      З Днем Перемоги!!!