У місті Чорноморську Одеської області завершилася ІХ Всеукраїнська спартакіада серед депутатів усіх рівнів рад.

Дата: 15.06.2021 16:40

Цей захід проводиться в Україні вже дев’ятий рік поспіль і проходить під егідою Міністерства молоді та спорту. Цього року у змаганнях брали участь 15 команд із більшості областей України, які змагалися у п'яти видах спорту: настільний теніс, волейбол, шашки, шахи і футзал.

Сумщину на змаганнях представляли 24 депутати, які за результатами обласної спартакіади стали найкращими. З їх числа було сформовано волейбольну команду, також по двоє депутатів було представлено у настільному тенісі, шахах і шашках.

Збірну команду Сумщини від Свеської селищної ради представляли Олена Дяченко та Олег Посохов.

За результатами першого дня змагань депутати-волейболісти Сумщини здобули дві перемоги в матчах з командами Дніпропетровської та Київської областей і поступилися лише команді Прикарпаття.

Позитивні результати спортсмени також продемонстрували в індивідуальних заліках. Зокрема, в настільному тенісі серед жінок депутат Білопільської міської ради Ірина Сегида здобула перемогу у десяти іграх та зазнала поразки в одній, і таким чином виборола для Сумщини «золоту» медаль.

У загальнокомандному заліку наша збірна зайняла 11 місце.

Загалом боротьба була дуже запеклою і ми дякуємо нашим депутатам за представлення депутатського корпусу Сумщини.