Шановні бухгалтери Cвеської громади!

Дата: 16.07.2021 09:39

Шановні бухгалтери Cвеської громади!

16 липня відзначається День бухгалтера.  З  цим професійним  святом  хочемо привітати   працівників бухгалтерських служб  всіх  підприємств, установ і організацій Свеської селищної територіальної громади.

Ця професія єднає людей, діяльність яких є запорукою успіху великих і малих підприємств, установ, організацій. Важко уявити собі галузь економіки, де б не використовувалась ваша праця, ваш досвід та професійні знання. Завдяки вашій злагодженій роботі та спільним зусиллям реалізовуються державні і місцеві програми у різних сферах.

Шановні бухгалтери!  Прийміть щиру вдячність за щоденну сумлінну працю і вірність професійному обов’язку.

Бажаємо Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, миру, щастя, благополуччя, достатку, невичерпних сил та наснаги.

З повагою,

Сергій КИРКАЧ