Увага! Оновлення форм заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб!

Дата: 19.07.2021 10:58

Увага! Оновлення форм заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб!

11.07.2021 набудуть чинності нові форми заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, а саме були змінені наступні заяви:

– форма 2 «Заява щодо державної реєстрації юридичної особи (крім громадських формувань та органів влади)»;

– форма 4 «Заява щодо державної реєстрації юридичної особи – громадського формування»;

– форма 6 «Заява щодо підтвердження відомостей про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи».

Підстава: наказ Мін’юсту № 2320/5 «Про внесення змін до наказу Міністерства юстиції України від 18 листопада 2016 року № 3268/5», прийнятого 29 червня 2021 року. Наказ було зареєстровано в Мін’юсті 30 червня 2021 року за № 858/36480, який набирає чинності з 11 липня 2021 року.

З оновленими формами  заяв можна буде ознайомитися за посиланням: