День села Марчихина Буда

Дата: 19.07.2021 14:33

17 липня у Марчихиній Буді традиційно святкували День села.

Розпочали свято зі спортивних змагань та естафет. Переможці та учасники конкурсів і змагань отримали солодкі подарунки.

Далі відбулася урочиста частина свята у центрі села. Успіх села - це перш за все успіхи його жителів, працелюбних, добрих і чесних людей. Це пацівники школи, дитячого садка, ФАПу, амбулаторії загальної практики сімейної медицини, працівників ТОВ " ЛІНЕН ОФ Десна", яким під час свята була висловлена подяка за їхню працю.

Розділили радість свята та виступили з привітаннями голова Свеської селищної ради Сергій Киркач, депутат Сумської обласної ради Олексій Котляров, заступник директора ПП "Ямпіль Інвест" Андрій Рудик, староста села Віра Баклан, які відзначили мешканців села подяками та подарунками.

Свято продовжилося концертною програмою. Своїми вітаннями та яскравами виступами радували : вокальний ансамбль "Рідна пісня", гурт " Калина", хореографічний колектив "Естандем" та ін. Протягом свята жителі та гості села мали можливість пригоститися традиційними українськими стравами та напоями, для дітей працювали батути. Закінчилося свято святковою дискотекою.