Ваговий контроль на українських дорогах

Дата: 27.07.2021 10:57

Ваговий контроль на українських дорогах

На виконання програми Президента України "Велике будівництво" в Сумській області проводяться маштабні роботи з ремонту автомобільних доріг загального користування.

Разом з тим, на сьогодні гостро стоїть питання збереження автомобільних доріг від передчасного руйнування.

На виконання доручення Офісу Президента України та голови Сумської обласної державної адміністрації в області посилено заходи контролю за дотриманням перевізниками та вантажоперевізниками законодавчих і нормативно-правових актів з питань габаритно-вагових обмежень.

Враховуючи вищевикладене, просимо, у разі візуального виявлення порушення перевізниками норм вагових параметрів, інформувати відповідні підрозділи Національної поліції України за телефоном 102.