Розпочався новий навчальний рік!

Дата: 01.09.2021 14:19

У школах Свеської селищної територіальної громади, сьогодні пройшли урочисті лінійки, присвячені Дню Знань – особливому святу, яке завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою, бо розпочався новий навчальний рік, знайомство з новими навчальними предметами, пізнання невідомого і цікавого.

Це особливе свято для тих, хто цього року йде до першого класу, і тих, хто вийшов на фінішну пряму.

Розпочався новий навчальний рік! Перший дзвоник покликав малечу до перших класів, за парти. Вони починають свій шлях Країною знань, нехай він буде цікавим та плідним. Учні випускного класу мають його успішно завершити.

Зі святом Першого дзвоника дітей і вчителів привітали керівники  Свеської селищної ради, які побажали міцного здоров’я, активних трудових буднів, наснаги, нових звершень та успіхів.