Вакцинальна кампанія у Свеській селищній територіальній громаді триває.

Дата: 01.09.2021 16:10

Вакцинальна кампанія у Свеській селищній територіальній громаді триває.

Відповідно до Дорожньої карти з впровадження вакцини від гострої респіраторної хвороби COVID-19, працівники сфери освіти є пріоритетною групою захисту. Наразі у Свеській громаді вакциновано 116 працівників освіти , що складає 57,7 % від загальної кількості працівників.

Свеська селищна рада в котре звертає увагу мешканців Свеської громади на необхідності вакцинації, адже це збереже не тільки ваше здоров’я, а і здоров’я ваших рідних та близьких.

Нагадуємо що з 5 серпня 2021 року набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 28 липня 2021 р. № 787. Тепер у разі встановлення на території України «жовтого», «помаранчевого» та «червоного» рівня епідемічної небезпеки, забороняється відвідування закладів освіти здобувачами освіти та  проведення масових заходів (вистав, свят, концертів) якщо у закладі провакциновано менше ніж 80% персоналу. У кожного вакцинованого працівника повинен бути документ, що свідчить про отримання повного курсу вакцинації.

Пункт вакцинації в Свеській громаді:

Свеський ЦПМСД, смт Свеса, вул. Пушкіна, 25

тел. 380545663403