У СЕРПНІ БАГАТОДІТНІ МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНІ СІМ’Ї СУМЩИНИ ОТРИМАЛИ ОДНОРАЗОВУ ГРОШОВУ ДОПОМОГУ НА ДІТЕЙ НА СУМУ МАЙЖЕ 7 МЛН ГРН

Дата: 08.09.2021 16:33

Про це повідомили в Департаменті соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації

Виплата одноразової грошової допомоги здійснюється органами соціального захисту населення без звернення батьків.

Постановою Кабінету Міністрів України від 04 серпня 2021 р. № 803 «Деякі питання соціальної підтримки багатодітних малозабезпечених сімей» затверджено Порядок виплати одноразової грошової допомоги на дітей з багатодітних малозабезпечених сімей для підготовки до навчального року.

Відповідно до Порядку заявки щодо потреби в бюджетних коштах мають бути подані місцевими органами соціального захисту населення до регіональних органів соціального захисту населення:

до 16 серпня 2021 р. – щодо потреби в бюджетних коштах для виплати одноразової грошової допомоги у серпні 2021 року;

до 17 вересня 2021 р. – щодо додаткової потреби в бюджетних коштах для виплати одноразової грошової допомоги за серпень 2021 року.

Так, у серпні допомогу на 3446 дітей отримали 1333 особи на загальну суму 6,9 млн гривень.

Сім’ї, які звернулися за призначенням/продовженням державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям протягом серпня 2021 року та набувають право на призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям з першого числа місяця звернення, відповідно норм Порядку включається у заявку до 17 вересня 2021 року щодо потреби в бюджетних коштах для виплати одноразової грошової допомоги.

Довідково. За ініціативою Президента України з метою підтримки багатодітних малозабезпечених сімей Урядом запроваджена у 2021 році виплата одноразової грошової допомоги на дітей з багатодітних малозабезпечених сімей для підготовки до навчального року у сумі 2000 гривень на кожну дитину, яка станом на 1 серпня 2021 року має вік 6 – 18 років (включно).

За матеріалами: http://sm.gov.ua/uk/arkhiv1/26384-u-serpni-bahatoditni-malozabezpecheni-simyi-sumshchyny-otrymaly-odnorazovu-hroshovu-dopomohu-na-ditey-na-sumu-mayzhe-7-mln-hrn.html