У ГРОМАД СУМЩИНИ ЗАПИТУЮТЬ, ЯКІ ПОКАЗНИКИ МОГЛИ Б ДОПОМОГТИ ЇМ НАЛАГОДИТИ ВЕДЕННЯ СИСТЕМИ МІСЦЕВОЇ СТАТИСТИКИ

Дата: 08.09.2021 16:38

Міністерство розвитку громад та територій запропонувало територіальним громадам заповнити спеціальну електронну анкету, щоб спільно визначити необхідні статистичні дані та показники для формування системи місцевої статистики територіальних громад

Про це повідомив заступник Міністра розвитку громад та територій В’ячеслав НЕГОДА.

За його словами, Мінрегіон звернувся з проханням до обласних державних адміністрацій довести цю інформацію громадам. Заповнити електронну анкету необхідно до 15 вересня.

«Громадам часто бракує тієї чи іншої статистичної інформації для планування і ведення своєї діяльності. А це означає трату часу на запити до Держстату та очікування відповідей. Крім того, отримавши необхідну статистичну інформацію, громади не можуть себе порівняти з іншими, оскільки багато інформації не є публічною. Необхідно змінити ситуацію. Тому запитуємо в громад, якої статінформації їм не вистачає, і паралельно працюємо над тим, як зробити так, щоб ця інформація була в них актуальною, в постійному доступі», – пояснив В’ячеслав Негода.

Заповнити електронну анкету можна ТУТ