Фото без опису

Координатор проектів ОБСЄ в Україні оголошує третю хвилю онлайн-тренінгів для старост, які відбудуться з 15 вересня до 01 жовтня 2021 року.

Тематика тренінгів: правовий статус та повноваження старост, адміністративні послуги (включаючи адміністративні послуги соціального характеру), нотаріальні дії, державна реєстрація актів цивільного стану, реєстрація місця проживання.

Особливість тренінгів – інтерактивний формат та фокус на розборі практичних ситуацій, зразків документації, прикладів з досвіду громад.

Для участі необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням https://cutt.ly/4WTOBsL, де можна обрати тренінги на цікаві для Вас теми, а також дізнатися дати і час занять.

Орієнтовна тривалість кожного тренінгу – від 3 до 4 годин.

Участь – безкоштовна.

Основна цільова аудиторія тренінгів – старости, однак частина тренінгів будуть цікавими й іншим представникам органів місцевого самоврядування.

Тренінги проводяться в рамках проекту Координатора проектів ОБСЄ в Україні «Підтримка належного врядування в об’єднаних громадах як складової реформи децентралізації», що виконується за підтримки Місії США до ОБСЄ та урядів Німеччини, Норвегії і Литви.