Привітання Свеського селищного голови Сергія КИРКАЧА з Днем усиновлення

Дата: 30.09.2021 09:57

В останній день вересня Україна відзначає День усиновлення. Це свято людяності, милосердя, великодушності, яке символічно збігається з християнським святом Віри, Надії, Любові та матері їх Софії.

Це надзвичайно тепле свято для всієї української громади і, насамперед, для батьків і дітей, які волею долі стали однією родиною. Сьогодні захист прав та інтересів дітей є одним із пріоритетів державної політики України. Кожна дитина має право на виховання в сім’ї, потребує родинного тепла і турботи та не може залишитися поза увагою.

Щиро вітаю усиновителів, опікунів та піклувальників – усіх тих, хто небайдужий до дитячої долі, усіх, хто щодня дарує дітям віру та надію на краще майбутнє! Прийміть доземний уклін та найщиріші слова подяки з нагоди Дня усиновлення. Ви дали кожній дитині, яка зростає у вашій сім?ї, найважливіше – щастя мати родину. Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло.

Бажаю всім вам міцного здоров?я, щастя та злагоди. Хай щедрість і милосердя ваших душ  примножуються з кожним днем. Нехай віра, надія і любов ніколи не покидають ваші серця. Хай повняться дитячим щасливим сміхом ваші домівки, ростуть здоровими і успішними ваші діти.

З повагою,

Свеський селищний голова