Використовуйте можливості електронного кабінету

Головне управління ДПС  у Сумській області нагадує платникам податків про можливість використання податкових сервісів від ДПС України, які надають змогу не відвідуючи податкові органи здійснити значний спектр операцій:

• подати звітність,
  • сплатити платежі до бюджету (можливість реалізована для фізичних осіб),
  • подати заявку та отримати довідку про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи,
  • у меню «Листування з ДПС» приватної частини Електронного кабінету, платники мають можливість направити до органу ДПС разом із супровідним підтверджуючі документи, визначені в запиті про подання інформації, у форматі pdf (обмеження 2мб),
  • внести зміни до своїх облікових даних,
  • замовити ідентифікаційний код,
  • отримати довідку про доходи,
  •  зареєструватися платником ПДВ,
  • отримати витяг з реєстру платників ПДВ,
  • зареєструвати РРО, КОРО, РК,
  • надіслати лист (запит) добровільної форми щодо отримання довідкипідтвердження статусу податкового резидента України.

Звертаємо увагу, що нормами наказу ДПФ України від 12.04.2002 № 173 «Про підтвердження статусу податкового резидента України» зі змінами та доповненнями не передбачено отримання платником Довідки в електронному вигляді.

Електронний кабінет працює постійно (24 години на дату кожного календарного дня), крім часу, необхідного для його технічного обслуговування. Проведення технічного обслуговування Електронного кабінету у день, на який припадає граничний строк подання податкових декларацій, та з 8 до 20 години будь-якого іншого календарного дня забороняється.

Робота у приватній частині Електронного кабінету здійснюється з використанням кваліфікованого електронного підпису, отриманого у будь-якого Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг.

Вхід до Електронного кабінету здійснюється за адресою: https//cabinet.tax.gqv.ua, а також через офіційний вебпортал ДПС.