Привітання до Дня людей похилого віку та Дня ветерана

Дата: 01.10.2021 10:35

Привітання до Дня людей похилого віку та Дня ветерана

За доброю традицією в перший  день жовтня в світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні ще й День ветерана. Щиро вітаємо вас з цим святом!

Ця дата – не нагадування про ваш вік, а можливість висловити вдячність за багаторічну сумлінну працю, за вашу доброту та мудрість. Чимало випробувань, болю і втрат довелося вам пережити, але в душі ви зуміли зберегти гідність, віру, любов, які ви пронесли через все своє життя. Бути вашими послідовниками – велика честь і відповідальність.

Висловлюємо подяку людям похилого віку - жителям Свеської громади, за активну життєву позицію, небайдужість, творчість, бажання бути корисними для громади.

Бажаємо кожному  оптимізму, творчої наснаги, позитивної енергії, здоров’я та довголіття, стійкості духу і волі, щастя і благополуччя. Хай кожен день буде зігрітий теплом, любов’ю та увагою.

З повагою,

Свеський селищний голова