На території Свеської територіальної громади продовжуються роботи з ліквідації стихійних сміттєзвалищ.

Дата: 01.10.2021 11:21

«Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять»

В ході здійснення комплексу заходів із благоустрою тривають роботи по ліквідації стихійних сміттєзвалищ на території Свеської територіальної громади. Працівники ПП «Нектар» із залученням спецтехніки вже прибрали одне з найбільших несанкціонованих сміттєзвалищ (смт. Свеса, біля вул. Кожедуба), яке організували недбайливі мешканці громади. Роботи продовжуються на інших сміттєзвалищах.

Свеська селищна рада звертається до жителів громади з проханням бути свідомими та не викидати сміття в невідведених для цього місцях! Тільки разом ми зробимо нашу громаду чистішою та безпечнішою!