Нагородження, святковий концерт та гарний настрій - у Свеській територіальній громаді відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти.

Дата: 01.10.2021 15:12

На святі зібралися освітяни з усіх навчальних закладів нашої громади.

З професійним святом привітали голова Свеської територіальної громади Сергій КИРКАЧ, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Свеської селищної ради Наталія ТИМОШЕНКО, депутат обласної ради Олексій КОТЛЯРОВ.

За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток освітньої галузі, навчання та виховання молодого покоління, високий професіоналізм та з нагоди свята, працівники освіти отримали грамоти, подяки та подарунки.

Гарний настрій подарували всім присутнім творчі колективи Свеської ТГ, вчителі та гості нашого свята.

Бажаємо всім міцного здоров'я, енергії та наснаги для досягнення нових успіхів у професійній діяльності! Зі святом!