28 жовтня – День визволення України від німецько-фашистських загарбників

Дата: 28.10.2021 13:15

28 жовтня – День визволення України від німецько-фашистських загарбників

Щорічно 28 жовтня відзначається День визволення України від німецько – фашистських загарбників. В цьому році ми святкуємо 77 річницю.

Минають роки, покоління змінює покоління, але пам'ять про ті буремні роки, коли здригалася рідна земля, горіли села, гинули тисячі мирних жителів, назавжди залишиться в наших серцях.

Перш за все, – це свято ветеранів, на долю яких випало тяжке випробування війною. Наша пам’ять, наші серця крізь роки бережуть глибоку вдячність воїнам-визволителям.

Шановні ветерани! Ваша мужність і відвага, героїзм та нескореність духу є зразком для прийдешніх поколінь. Міцного вам здоров’я, довгих років життя, любові та уваги рідних. Бажаю кожній родині – здоров'я, добробуту, тепла й затишку, оптимізму і непохитної віри у те, що завтрашній день буде мирним, світлішим і щасливим.

З повагою,

селищний голова