НУШ. Для шкіл Свеської ОТГ придбано нові парти та дошки.

Дата: 28.10.2021 15:46

НУШ. Для шкіл Свеської ОТГ придбано нові парти та дошки.

Свеська ОТГ придбала сучасні парти та стільці у кількості 52 шт. для початкових класів, які навчаються згідно стандартів нової української школи. Придбання відбулося на умовах співфінансування громади (10%) та держави (90%).

Нові одномісні парти та стільці для учнів є мобільними, безпечними та екологічними. Новітні модульні столи забезпечують можливість працювати комфортно з  можливістю вільно трансформутуватися  для ідивідуальної роботи.

Придбано 6 шкільних дошок ( Свеська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2 «ліцей» Свеської селищної ради (2), Свеська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 Свеської селищної ради (1), Марчихинобудська філія Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 Свеської Селищної ради (3)) за рахунок спонсорської допомоги.