Фото без опису

Конференція для громад пройде в онлайн-режимі 9 грудня за підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку

Конференція стане ефективним майданчиком для дискусії та обговорення питань щодо розвитку земельного законодавства між громадами та представниками влади. У ході обговорення буде представлений перший в Україні досвід з розробки комплексних планів просторового розвитку громад відповідно до нового законодавства. Проекти розроблялися на базі Пісочинської та Роганської громад у Харківській області.

Захід має на меті проінформувати громади про чинне законодавство, ухвалене для проведення просторового планування територій громад. Зацікавлені громади зможуть отримати практичні інструменти для успішної розробки та використання комплексних планів просторового розвитку. 

Зважаючи на карантинні обмеження, громади і представників медіа запрошують взяти участь в онлайн-трансляції заходу на сторінках Програми USAID АГРО в YouTube (https://www.youtube.com/channel/AGRO) та Facebook (https://www.facebook.com/usaid.agro) 9 грудня з 15:00 до 18:00.

У заході візьмуть участь:

  • Джим Хоуп, директор Місії USAID в Україні та Білорусі;
  • Олександр Корнієнко, заступник Голови Верховної Ради України;
  • Роман Лещенко, міністр аграрної політики та продовольства України;
  • Наталія Козловська, заступник міністра розвитку громад та територій України;
  • Сергій Завадський, в.о. голови Держгеокадастру.

Під час конференції відбудеться підключення представників Пісочинської та Роганської громад, які поділяться своїм досвідом із впровадження комплексних планів просторого планування територій та представлять створені геопортали своїх громад. Також учасники зможуть ознайомитися зі зразками даних, документацією. Вони отримають рекомендації щодо підготовки картографічної основи, розробки технічних завдань для замовників і виконавців та проведення екологічної оцінки. 

Спікери розкажуть про наявні інструменти оприлюднення даних на Національному геопорталі Національної інфраструктури геопросторових даних. 

Посилання на детальну програму: https://bit.ly/32ca8Q7.

Для участі в заході просимо заповнити анкету: https://usaid-agro.registration

Якщо громади мають запитання на задану тему, їх необхідно завчасно направити контактній особі – Вікторії Оникієнко, спеціалісту з комунікацій, моб.: +38 (067) 620 29 77, ел. пошта:  vonykiienko@chemonics.com. І під час конференції організатори та учасники нададуть відповіді.

За матеріалами: http://sm.gov.ua/ru/arkhiv1/27383-hromady-sumshchyny-i-zmi-zaproshuyut-doluchytysya-do-konferentsiyi-prostorove-planuvannya-rozvytku-terytoriy.html