ДО УВАГИ ГРОМАД СУМЩИНИ: ОГОЛОШУЄТЬСЯ ДОДАТКОВИЙ КОНКУРСНИЙ ВІДБІР ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

Дата: 25.11.2021 13:16

За рішенням регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР, від 23 листопада, повідомляємо про оголошення додаткового конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2022 році за рахунок коштів ДФРР

Для участі у додатковому конкурсному відборі заявники мають подати документи, визначені вимогами наказу Міністерства розвитку громад та територій України від 15.06.2021 № 150 «Питання підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку».

Документи подаються за підписом керівника заявника за формою та переліком, встановленими Мінрегіоном України, у 2-х примірниках та обов’язково оприлюднюються на онлайн-платформі ДФРР https://new.dfrr.minregion.gov.ua/ у термін до 01.12.2021 включно.

Паперові примірники документів приймаються Департаментом економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації за адресою: м. Суми, майдан Незалежності, 2 (6 поверх, каб. 103) та на   e-mail:    gue-vdkv@sm.gov.ua.

З умовами конкурсного відбору, переліком технічних завдань, на виконання яких оголошується конкурс, можна ознайомитися за посиланням https://new.dfrr.minregion.gov.ua/news/ogoloshennya-pro-provedennya-konkursnogo-vidboru-investicijnih-proektiv-za-rahunok-koshtiv-derzhavnogo-fondu-regionalnogo-rozvitku-v-2022-roci

Водночас наголошуємо, що на виконання протокольного рішення за результатами наради Міністра розвитку громад та територій України щодо реалізації програми Президента України «Велике будівництво» від 17.11.2021 при підготовці проектних заявок на додатковий конкурсний відбір особливу увагу слід приділити проектам прискорення економічного зростання, на фінансування яких має передбачатися не менше 30% обсягу ДФРР на рік.

Відповідними технічними завданнями у межах зазначеного напряму є:

4 Облаштування та розвиток індустріальних (промислових) парків

7 Створення умов для виробництва, зберігання та поглибленої переробки сільськогосподарської продукції

12 Розбудова мережі центрів надання адміністративних послуг.

За матеріалами: http://sm.gov.ua/ru/arkhiv1/27398-do-uvahy-hromad-sumshchyny-oholoshuyetsya-dodatkovyy-konkursnyy-vidbir-investytsiynykh-prohram-ta-proektiv-rehionalnoho-rozvytku.html