Сто років для світу – це маленька крихта у просторі часу, сто років для людини – майже вічність. Роки радісні і тяжкі, святкові і буденні, насичені подіями та непередбачуваними змінами.
22.08.2022 року святкувала свій 100- річний ювілей мешканка смт. Свеса Шосткинського району ЯМАЄВА АНТОНІНА ТИМОФІЇВНА. З найщирішими привітаннями до ювілярки завітали селищний голова Сергій КИРКАЧ та  перший заступник голови Шосткинської районної військової адміністрації Оксана ТАРАСЮК, які привітали Антоніну Тимофіївну зі 100-річним ювілеєм та побажали міцного здоров’я та Божого благословення, радості й благополуччя.
 Але, незважаючи на поважний вік, ювілярка своєю життєвою силою надихає оточуючих на нові трудові звершення.
Довгожителі – це жива історія нашого краю, вклоняємося Вашій життєвій мудрості, багатому досвіду, незламності перед воєнними лихоліттями.Фото без описуФото без опису