Прийміть сердечні вітання з нагоди Дня Державного Прапора і Дня Незалежності України. 
4 вересня 1991 року національний синьо-жовтий прапор замайорів над Верховною Радою України.  28 січня 1992 року Державний Прапор України затверджений Верховною Радою України. Державний Прапор як символ нашої країни є втіленням національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення. Під ним український народ утвердив віковічну ідею про державність і самостійність. Це прапор миролюбства. Його барви - блакить неба й зерновий лан символізують велику працю наших людей.
День Державного Прапора та День Незалежності України - це не просто дати. Це пам’ять про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність. Це Дні, коли на карті світу з'явилася незалежна Україна із своїми державними символами. Нині в умовах агресії з боку росії ми продовжуємо боротьбу за власну свободу та незалежність. Воля українцям завжди давалась надто дорогою ціною. Нажаль і сьогодні незалежність оплачується життями справжніх героїв - захисників і захисниць України, які зупинили навалу і наближають перемогу над російським агресором.
Дорогі земляки! Від щирого серця бажаю всім міцного здоров'я, добра та достатку, щедрої долі та наснаги. І,  звичайно ж,  миру і процвітання всім нам після перемоги!
З повагою, селищний голова Сергій КИРКАЧ.Фото без опису