За словами керівника обласної військової адміністрації, такі кроки допоможуть фахівцям швидше виконати всі відновлювальні роботи в енергетичній сфері

Завдяки тому, що вчора було вимкнуто вуличне освітлення, а також громадяни відповідально поставилися до прохання мінімізувати використання електричної енергії, вдалося на 90% відновити електропостачання на Сумщині.

«Дякую кожному, хто дослухався вчора до порад зменшити використання електроенергії з 17 до 22 години. Закликаю в ці дні продовжити такі дії і не вмикати електроприлади з великим споживанням енергії. Це дасть нам можливість швидше виконати всі відновлювальні роботи і забезпечити на сто відсотків електропостачання до абонентів», – зазначив Дмитро Живицький.

Керівник ОВА наголосив, що другу добу триває робота над стовідсотковим відновленням електро- та водопостачання, зв’язку. Близько 60 тисяч абонентів лишаються без подачі електроенергії, найбільше – у Шосткинському районі;

Про віялові відключення: вони будуть, поки триватиме стабілізація системи. Графік відключень зможемо надати з 12 жовтня, це пов’язано із налагодженням системи, яка поки працює в аварійному режимі;

Вуличне освітлення поки не вмикаємо, до стабілізації ситуації з подачею електроенергії.